100 ADET Edu BACKLİNK
Değerlendirmeler
4.8/5

100 Adet Edu Backlink Fiyatı 300 TL’dir. Ayrıca 20 tane 70 TL değerinde profile backlink hediyemizdir.

Genel olarak Edu backlinkler Nofollowdur ancak listemizde dofollow backlinklerimizde bulunmaktadır.

100 adet edu backlinklerin Da değerleri en az 50’den başlamakta ve maksimum 92’ye kadar çıkmaktadır.

Edu backlinklerin Spam Skorları maksimum %10 civarında olup ortalama %4’tür.

Edu backlink paketi satın aldığınızda 5 gün sonra excelden detaylı raporu da sizlere iletiyoruz. Bu raporda sitenin değerleri, backlink alınan URL ve anahtar kelimeleriniz yer almaktadır. Bizlerle iletişime geçerek örnek raporumuzu görebilirsiniz.

Tüm backlink paketlerimiz yükselme garantili değildir. Ancak backlink çalışması yaptığımız sitelerin %95’inde ciddi yükselmeler yaşadık. Sitenizin iç optimizasyonu ve çalıştığınız anahtar kelimenin rekabet düzeyi backlink etkisini değiştirmektedir.

Edu backlink paketlerimizde silinmeme gibi bir garantimiz bulunmamaktadır. Ancak ortalama backlinklerin %5’i silinebilir. Bizler bu durumu düşünerek 20 adet profile backlink hediye ediyor, zarar görmenizi engelliyoruz.

100 adet edu backlink paketimiz 5 günde tamamlandığı için doğal index olması adına genel program kullanmıyoruz. Ancak talebiniz doğrultusunda premium indexer araçlarını ücretsiz bir şekilde hizmetinize sunuyoruz.

100 adet Edu backlink satın almak için whatsapp üzerinden ya da doğrudan bizleri arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

300 ₺

0
Şimdiye Kadar Satılan Adet
100 ADET BLOG COMMENTS BACKLİNK
Değerlendirmeler
4.3/5

100 Adet Blog Comments Backlink Fiyatı 200 TL‘dir. Ayrıca 20 adet 70 TL değerinde profile backlink hediyemizdir.

Blog comments backlink bağlantı türlerimiz genelde %70 dofollow – %30 nofollow şeklindedir. Dilemeniz durumunda tüm bağlantı türlerini Dofollow olarak da ayarlayabiliriz.

Blog Comments Backlinklerimiz DA değerleri +50 şeklindedir.

Blog Comments Backlinklerin Spam Skoru en fazla %12, ortalama ise %7 seviyesindedir.

Blog comments backlink paketi satın aldığınızda 5 gün sonra excelden detaylı raporu da sizlere iletiyoruz. Bu raporda sitenin değerleri, backlink alınan URL ve anahtar kelimeleriniz yer almaktadır. Bizlerle iletişime geçerek örnek raporumuzu görebilirsiniz.

Diğer backlink türlerinde olduğu gibi blog comments backlinklerde de yükselme garantisi bulunmamaktadır. Ancak birçok site kısa sürede ciddi yükselişler yaşamaktadır. 

Diğer backlink türlerine kıyasla blog comments backlinklerin silinmesi daha kolaydır. Genelde paket yapıldıktan 3 ay sonra backlinklerin %50’si silinmektedir. Yorum alınan sayfanın silinmesinden dolayı backlinkler silinmektedir. Kısa süreli alt sayfaları desteklemek adına önemli bir backlink türüdür.

Blog comments backlinklerde herhangi bir index aracı kullanmıyoruz çünkü doğal akışında kısa sürede index almaktadır.

Blog comments backlink satın almak için bizlere whatsapp üzerinden ulaşabileceğiniz gibi aynı zamanda telefon numaralarımızdan da iletişime geçebilirsiniz.

200 ₺

0
Şimdiye Kadar Satılan Adet
100 ADET PROFİL BACKLİNK.
Değerlendirmeler
4.5/5

100 Adet Profile Backlink Fiyatı 350 TL’dir. Ayrıca 20 tane 60 TL değerinde Edu backlink hediyemizdir.

Profile backlink bağlantı türlerimiz genelde %70 dofollow – %30 nofollow şeklindedir. Dilemeniz durumunda tüm bağlantı türlerini Dofollow olarak da ayarlayabiliriz.

Profile Backlinklerimiz DA değerleri +50 şeklindedir.

Profile Backlinklerin Spam Skoru en fazla %9, ortalama ise %4 seviyesindedir.

Profile backlink paketi satın aldığınızda 5 gün sonra excelden detaylı raporu da sizlere iletiyoruz. Bu raporda sitenin değerleribacklink alınan URL ve anahtar kelimeleriniz yer almaktadır. Bizlerle iletişime geçerek örnek raporumuzu görebilirsiniz.

Diğer backlink türlerinde olduğu gibi profile backlinklerde de yükselme garantisi bulunmamaktadır. Ancak birçok site uzun sürede ciddi yükselişler yaşamaktadır. 

Profile backlinklerin silinme durumu çok nadirdir. 2-3 yıl önce oluşturulan profile backlinklerin bile günümüzde aktif olduğunu görmekteyiz. 

Profile backlinklerin index alması daha uzun sürmektedir. Bundan dolayı Premium indexer araçlarını kullanıyoruz. Talebiniz doğrultusunda bu araçları kullanmayıp akşında index almasını da sağlayabiliriz.

Profile backlink satın almak için whatsapp üzerinden bizlere yazabilir ya da sitemizde yer alan numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

350 ₺

0
Şimdiye Kadar Satılan Adet
20 ADET ARTİCLE MAKALE BACKLİNK
Değerlendirmeler
4.8/5

20 adet article makale backlink fiyatı 200 TL‘dir. Ayrınca 20 tane özgün seo uyumlu 200 kelimelik makalede hediyedir.

Article makale backlink bağlantı türlerimiz genelde %70 dofollow – %30 nofollow şeklindedir. Dilemeniz durumunda tüm bağlantı türlerini Dofollow olarak da ayarlayabiliriz.

 

Article makale backlinklerimiz DA değerleri +50 şeklindedir.

Article makale backlinklerin Spam Skoru en fazla %7, ortalama ise %3 seviyesindedir.

 

Article Makale Backlink Raporunda makale backlinklerin adresleri, site adresi ve anahtar kelimeler yer almaktadır. Aynı zamanda 20 adet 200 kelimelik seo uyumlu makalelerde raporun yanında sizlere iletilecektir.

Article makale backlink alınabilecek en değerli backlin türleri arasında yer almaktadır. Ancak yükseliş için sitenizin iç optimizasyonun ve teknik hatalarının kusursuz olması gerekmektedir. Bunların hepsi tamamsa article makale backlinkler sitenizin yükselişinde önemli bir etkiye sahip olur. 

Article makale backlinklerde 6 ay boyunca silinmeme garantisi bulunmaktadır. Backlinkiniz 6 ay içinde yayından kalkar ise bunun telefisini yapıyoruz ancak 6 aydan uzun bir süre sonra yayından kalkar ise herhangi bir telafi çalışmamız bulunmamaktadır.

Article makale backlinklerinde premium indexer araçlarını kullanmaktayız.

Article makale backlink paketini satın almak için whatsapp üzerinden bizlere ulaşabilir ya da doğrudan bizleri arayabilirsiniz.

300 ₺

0
Şimdiye Kadar Satılan Adet
Değerlendirmeler
5/5

Normalde 675 TL değerinde olan Premium backlink paketi Sadece 500 TL. Ayrıca her backlink türünden 10’ar adet olmak üzere 40 adet backlink hediyemizdir. 860 TL değerinde paketimize sadece 500 TL vererek alabilirsiniz.

Hediyelerle birlikte totalde 215 backlinkin %65‘i Dofollow %35‘i ise Nofollowdur.

215 adet karışık backlink paketimizde yer alan tüm siteler Da(Moz) değerleri 50+ şeklindedir. Backlink raporunda tüm sitelerin değerlerini görebileceksiniz.

215 adet backinkin maksimum spam skoru %13, ortalama spam skoru %5’tir.

Premium backlink paketimiz tamamlandıktan sonra sizlere excel üzerinden detaylı bir rapor göndermekteyiz. Bu raporda sitenin değerleri, backlink alınan linkin adresi ve anahtar kelimeleriniz yer alacaktır. Örnek backlink raporu için bizlere ulaşabilirsiniz.

Premium karışık backlink paketi yükselme konusunda en çok verimin alındığı pakettir. Ortalama anahtar kelimelerinizde %20 ile %30 arasında bir yükselme yaşarsınız. Elbetteki web sitenin iç optimizasyonu ve çalışılan anahtar kelimenin rekabet düzeyi yükselmeler konusunda belirleyici bir etmendir.

Premium karışık backlink paketinde 50 adet olan blog comments backlinklerinde düşüş meydana gelebilir onun dışında diğer backlink türlerinde düşüş en fazla %5 civarındadır. 

Premium backlink paketi teslim etme süresi 30 gündür. Dilemeniz durumunda bu süreyi daha da aşağıya çekebiliriz. Ancak doğal bir çalışma için ideal gün sayısı 30’dur.

Premium karışık backlink paketi satın almak için whatsapp üzerinden ya da telefon numaralarımızdan bizzat iletişime geçebilirsiniz.

700 ₺

0
Şimdiye Kadar Satılan Adet

Tanıtım Yazısı Paketlerimiz

300 ₺

Backlink Nedir?

Backlink, herhangi bir internet sitesinin farklı bir siteye vermiş olduğu bağlantılara verilen isimdir. Backlink verilirken anahtar kelime üzerinden bir bağlantı verilebileceği gibi sitenin açık domain adresi kullanılarak da bu işlem gerçekleşebilir. Örnek vermek gerekirse sosyal medyanızdan herhangi bir sitenin adresini paylaştığınızda da bu backlink olmakta aynı zamanda haber sitelerinde yer alan tanıtım yazıları da backlinklere örnek olmaktadır. Backlink bağlantısına tıkladığınızda örnek olarak Wikipedia sitesine göndermiş olduğumuz linki inceleyebilirsiniz.

Dofollow Backlink Nedir?

Google botlarına bu bağlantıyı “takip et” ya da “bu bağlantıya kefilim” şeklinde verilen link yapısıdır. Bu verilen bağlantının hiçbir zaman kapanmayacağını anlamına da gelmektedir. Dofollow backlinkler sitenizin hızlı yükseliş yaşamasına ve site değerlerinin kısa sürede artmasına destek olur. Bağlantı verilen site ya da sayfa yayından kalkarsa backlink veren site için olumsuz bir etki yaratabilir, bu açıdan gerçekten kapanma ihtimali düşük olan sitelere Dofollow backlink verilmelidir.

 Konuyu şimdi örnekle sizlere açıklayalım; bir pasajda işlemeniz olsun ve bir müşteri sizden bir esnaf tavsiyesi istedi. Siz eğer gerçekten işini iyi yapan ve sizi mahcup etmeyecek biri varsa gözünüz kapalı ona yönlendirirsiniz. Ancak yönlendireceğiniz esnaftan pek emin değilseniz bu durumda net bir şekilde öneride bulunmazsınız. Müşteri size ‘senin önerdiğin işini iyi yapan esnaf bu mu?’ diye sitemde bulunabilir. İşte Dofollow backlink bağlantısının da en büyük riski budur. Eğer müşteriye net bir tavsiye vermez sadece seçenekleri sunarsanız bu da Nofollow bağlantıya örnek olur. 

Nofollow Backlink Nedir?

Google botlarına bu bağlantıyı “takip etme” ya da “bu bağlantıya kefil değilim” şeklinde verilen link yapısıdır. Backlink veren site tüm sorumluluktan kaçınmış ve ileride bağlantı verilen site kapansa dahi herhangi bir sorun yaşamayacaktır. Nofollow backlinkler, Dofollow backlinklere göre daha az faydalı olduğu kanısı yaygındır ancak birçok Nofollow linklerin arama motorunda yer alan sitelerin yükselişinde önemli bir paya sahip olduğu da bir gerçektir. Seo Makalecim olarak bizler genel olarak backlink paketlerimizde %70 Dofollow %30 Nofollow şeklinde uygulamaktayız. 

Backlink Faydaları Nelerdir?

Backlinkler, web sitelerinin arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayan kriterlerden bir tanesidir. Büyük bir kesim backlinklerin site üzerinde %5 etkili olduğunu söylemekte iken bazı seo uzmanları ise bu oranın %10 civarlarında olduğunu dile getirmektedir. Eğer web siteniz içerik ve iç optimizasyon bakımından kusursuz ise backlinkler sitenizin arama motorlarında kısa sürede üst sıralarda yer almasını sağlayacaktır. Ancak içerik ve iç optimizasyonu yetersiz olan sitelerde ise backlinklerin etkisi oldukça azalmaktadır. Rekabeti yüksek olan kelimelerde ise backlink almadan ilk sayfalara çıkmak neredeyse imkânsızdır. Kaliteli ve Da-Pa değerleri yüksek backlink paketleri yaptırarak arama motorlarında üst sıralara çıkabilir, sitenizin marka değerini artırabilir ve rakiplerinizle daha kolay rekabet edebilirsiniz.

Backlink Zararlı Mıdır?

Spam olmayan ve herkesin link almadığı siteleri tercih ederseniz backlinklerin herhangi bir zararını görmezsiniz. Sektörünüzle alakalı sitelerden aldığınız bağlantılar ise en mükemmel link tercihleridir. Ancak Money robot tarzı otomatik programla oluşturulan backlinklerin zararlı olduğu bir gerçektir. Özellikle internet üzerinde satılan 1000 adet, 2000 adet backlink 1 günde teslim şeklindeki paketlerden kesinlikle uzak durmalısınız. Ekip dahilinde olsa bile bir günde 2000 manuel backlink girişi yapmak hem imkansız hem de kısa sürede alınan fazla bağlantı olduğu için zararlıdır. 

Backlink Nasıl Yapılır?

Backlink türleri değiştikçe backlinklerin yapılışı da değişmektedir. Örneğin bir profil backlink için siteyi giriş yapıp üye olunmalıdır. Ardından profili düzenle seçeneğinden sitenizin linki ve açıklama metnini eklemeniz gerekecektir. Edu ve blog comments backlinklerde ise kod bağlantısı düzenleyerek yorum kısmına kod bağlantısını yapıştırıp, link alabilirsiniz. Makale article backlinklerinde ise siteye üye olduktan sonra blog paylaş seçeneğinden makalenizi paylaşabilirsiniz. Makale paylaşmadan önce anahtar kelimeniz üzerinden link vereceğiniz siteye köprü eklemeyi de unutmamalısınız. Kısa bir süre sonra tüm backlink türlerine ait örnek girişler hakkında videomuz paylaşılacaktır.

Backlink Satın Al

Arama motorlarında yer alan rakiplerinizin bir adım önüne geçebilmek adına kaliteli dış bağlantı almak hayati derecede önemlidir. Arama motorlarında dünya genelinde ilk 3’te yer alan sitelerin ortalama 11.000 adet backlinki bulunmaktadır. Bu açıdan düşünüldüğünde özellikle de rekabeti fazla olan kelimelerde backlink almak şarttır. Seo Makalecim olarak bizler en kaliteli ve denenmiş backlink paketleri yapmaktayız. Backlink satın al hizmetlerimizden yararlanmadan önce örnek raporu sizlere iletebilir ve bu konu hakkındaki sorularınızı cevaplayabiliriz.

Backlink Örnekleri

Edu backlink Örneği

Profil Backlink Örneği

Blog Comments Backlink Örneği

Article Makale Backlink Örneği

Yukarıda yer alan bağlantılara tıklayarak hizmet verdiğimiz backlink türlerinin örneklerini inceleyebilirsiniz.