İçerik Hizmetlerimiz İle Google Da Fark Yaratın
Arama motorlarında üst sıralarda yer alabilmenin en büyük püf noktası rakiplerinizi iyi tanımaktadır. Analiz sonuçlarına göre içerik oluşturursanız, Google da sizi ödüllendirecektir.
Hemen Bilgi Al

Dijital ortamda her geçen gün gelişen internet siteleri ve sosyal medya platformları hayatımızda büyük bir öneme sahip olmaya devam ediyor. Yayıncılarında bu konuda en çok problem yaşadığı alanların başında içerik gelmektedir. İçerik, web sitelerinde ya da sosyal medyada paylaşılan yazılar, görseller, videolar, grafikler ve bunun gibi birçok farklı unsuru barındırmaktadır. Seo Makalecim ekibi sizlere profesyonel içerik hizmeti sunarak web sitelerinizin arama motorlarında daha üst sıralarda yer almasını sağlamaktadır. İçerik oluşturmak önemlidir ancak bunun dışında içerik analizi yapmak ve sektörel anahtar kelimeleriniz üzerine yoğunlaşmak da her zaman bir adım öne çıkmaktadır. 

6 Adımla Kaliteli İçerik Üretimi

1.Adım:

Sektörünüzdeki En Çok Trafik Getirebilecek Anahtar Kelimelerinizi Keşfedin.

Hangi sektörde olursanız olun, potansiyel müşterilerinizin arama motorlarında sizleri nasıl aradığını bilmelisiniz. Sizlerin değil kullanıcıların arama niyeti önemlidir. Bu aşamada web sitenizin bulunduğu sektördeki rakipleri tarayarak doğru anahtar kelimeleri bir liste yapabilirsiniz.

 

2.Adım:

Kullanıcıların Arama Niyetlerini Belirleyerek Anahtar Kelime Sayınızı Revize Edin

Karşınıza çıkacak anahtar kelimelerin sayısından daha çok iş getirme potansiyeli üzerinde düşünmeli ve anahtar kelimelerinizde eleme yapmalısınız. Aynı anda 20 farklı anahtar kelime ile çalışmaktansa her ay 3-5 anahtar kelime ile çalışmak daha mantıklı olacaktır.

 

3.Adım:

Anahtar Kelimenizle İlgili Google ya da Diğer Arama Motorlarında Üst Sıralarda Çıkan Siteleri Analiz Edin

Ahrefs gibi seo analiz araçlarından rakiplerinizin en çok trafik aldığı kelimeleri bulabilir, içerikleri oluştururken bunları dikkate alabilirsiniz. Eğer rakibiniz bir alanda iyi ise sizin de o alanda kaliteli içerikler hazırlamanız ve ardından rakibinize üstünlük kuracağınız farklı içeriklere yoğunlaşmanız şiddetle önerilir.

4.Adım:

Kullanıcıların Daha Önce Sorduğu ve Arama Yaptığı Kelimeleri Not Alın

Kullanıcılar bunu da sordu kısmında yer alan anahtar kelimeler ve analiz araçlarından(keyword tool, ahrefs, semrush vs.) elde edeceğiniz kelime gruplarını bir bütün olarak içeriğe yansıtmalısınız. Bu işlemi yaparken zaten aynı anda semantik makale de oluşturmuş olacaksınız.

5.Adım:

Anahtar Kelimelerinizi Dengeli Dağıtarak O Konu Hakkında Kullanıcılara Bilgileri Sade ve Öz Şekilde Vererek Yazınızı Paylaşın.

İçerik oluşturma konusu profesyonellik istemektedir. Seo uyumlu makale nasıl yazılır? içeriğimize göz atabilirsiniz. Seo Makalecim olarak içeriklerinizi Profesyonelce bizler yazabiliriz.

6.Adım:

İçeriğiniz Yayınlandıktan Sonra da Gerekli Güncellemeleri Yapın

İçerik yayınlandıktan sonra gerek yazı içerisinde güncellemeler gerekse de görseller konusundaki yenilemeler Google gibi arama motorları tarafından olumlu karşılanacaktır. Sitenizin aktif olarak güncellenmesi arama motorlarındaki sıralamalara da yansıyacaktır.

 

Hangi Tür İçerikler Üretiyoruz?

Profesyonel ve bilgi içerikli blog yazılarımız sayesinde hem kullanıcı deneyimini artırırın hem web sitenizin organik trafiğini yükseltin.

4.8 Değerlendirme
4.8/5

Seo Makalecim ekibi olarak +18,bahis ve yasadışı sektörler dışında tüm alandaki tanıtım yazılarınızı hazırlarız. Tanıtım yazısı paylaştığımız siteler için backlink sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

4.6 Değerlendirme
4.6/5

Haber İçeriği

Haber siteleri için düzenli editör paketlerimiz bulunmaktadır. İstediğiniz saat haber içerikleriniz tarafımızca paylaşılır.

4.5 Değerlendirme
4.5/5

E Ticaret sitelerinizdeki ürünlerinizin tanıtımı hem kullanıcılar için hem de arama motorları için büyük önem arz etmektedir. Profesyonel ürün açıklama hizmeti için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

 

4.9 Değerlendirme
4.9/5

Web sitelerinde yer alan kategorilerin Google gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almasını sağlayan açıklamalardır. Kelime sayısı tamamen rekabet düzeyine göre değişebilir. 

 

4.8 Değerlendirme
4.8/5

Arama motorlarında kalıcı bir şekilde üst sıralara çıkmak için en ideal içerik türüdür. Tek bir anahtar kelimeden değil bir çok anahtar kelimeden trafik almak istiyorsanız, semantik makale hizmetlerimize istediğiniz zaman göz atabilirsiniz.

5 Değerlendirme
5/5

İçerik Hizmeti Sunarken Nelere Dikkat Ediyoruz.

Arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayan unsurların başında içerikler gelmektedir. Web sitenizi ziyaret eden kullanıcıların beklentilerini karşılayacak içeriklerin aynı zamanda Seo uyumlu olması gerekmektedir. Seo Makalecim olarak; 

 • Rakip analizi ve anahtar kelime planlaması
 • Rakiplerin trafik aldığı kelimelerin tespit edilip makale içerisinde kullanılması
 • Kullanıcıların konuyla alakalı aradığı kelimelerin ve sorduğu soruların makale içerisinde geçmesi
 • Seo uyumlu ve semantik olarak içeriklerin hazırlanması
 • Profesyonel görsellerle içeriğin güçlendirilmesi
 • İçeriğin %100 özgün olduğuna dair 2 farklı programdan raporunun çıkartılması

Profesyonel bir içerik yönetimi için bizler bu süreçte gerek içerik oluşturma gerekse de Seo danışmanlığı konusunda sizlere destek olacağız. Yukarıda yer almayan birçok kriter makale içerinde kullanılacak ve kullanıcı deneyimi yüksek olan içerikler hazırlanacaktır.

Editör Paketlerimiz

Başlangıç Paketi

Seo Uyumlu Makale
450 ₺ Aylık
 • 30 Adet 300 Kelime Seo Uyumlu Makale
 • Profesyonel 30 Adet Görsel
 • Meta Description Yazımı
 • Anahtar Kelime Analizi
Popular

Başlangıç Paketi

Semantik Makale
720 ₺ Aylık
 • 30 Adet 300 Kelime Semantik Makale
 • Profesyonel 60 Adet Görsel
 • Meta Description Yazımı
 • Rakip ve Anahtar Kelime Analizi
Popular