Seo Uyumlu Makale Yazımı

Seo Uyumlu Makale Yazımı

Seo Uyumlu Makale Yazımı

Web siteleri konusunda bir araştırma yaptıysanız ya da bir web siteniz var ise en çok duyduğunuz kelimelerden biride seo uyumlu makaleler olmuştur. Google nezdinde arama motorlarında üst sıralarda olabilmenizin birçok farklı yöntemi bulunmaktadır. Ancak bütün yöntemler bir yana seo uyumlu makale bir yanadır çünkü hem doğal yoldan hem de daha az paralar harcayarak kalıcı bir şekilde üst sıralarda olabilirsiniz. Seo uyumlu makale yazımı rastgele içeriklerin oluşturulması değildir yani arkadaşınıza mektup yazıyor gibi içerik üretemezsiniz. Dikkat etmeniz gereken birçok husus vardır o yüzden bu işi eğer hiç bilmiyorsanız profesyonellere bırakmanızı tavsiye ederiz.

Google sitenizde bulunan yazıyı farklı şekilde analiz ederek sıralamaya alır. Yani yazınızın ilk sıralarda yer alabilmesini sağlayan şey Google botlarıdır. Sizler Seo uyumlu makale yazımı konusunda hem botları hem de ziyaretçileri dikkate almalısınız. Google botları dediğimiz oluşum sitenize girer, görsel olarak ne kullanırsanız kullanın bu botlar doğal olarak kördür. Yani sesli okuma programları sayesinde yazıyı görmeden kaliteli olup olmadığı hakkında dönütler verir. Fotoğraflar kullanılırken alternatif metinler kullanarak anahtar kelimeleri yazmamızın temel sebebi de aslında tam olarak budur. Resmi görmeyen botlar görsel altındaki alternatif açıklama ile analizi tamamlar.

Seo uyumlu makalelerde botlara dikkat edeceğiz ancak ziyaretçilerin beklentileri de bizler için önemlidir. Google botları kördür ancak ziyaretçiler görselliği ve yazının biçimine önem vermektedir. Ziyaretçileri sayfada tutan yani oturum süresini artıran etmenleri Seo uyumlu makale yazımı sırasında dikkatle oluşturmalısınız.

Seo Uyumlu Makale Yazımı

Seo Uyumlu Makale Yazımı Hususunda Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Seo uyumlu makalelerin fark yaratabilmesi adına yazınızın profesyonel olması şarttır. Yani internet üzerinden bir kullanıcı yazınıza geldi ve 10 saniye sonra sitenizi terk ettiğini düşünelim. Bu durumda sitenizin seo puanı azalacaktır ve yazınız ilk başta üst sıralarda olsa bile zamanla düşüşe geçecektir. Seo uyumlu makale yazımı konusunda dikkat etmemiz gereken hususları şimdi maddeler halinde sizlerle paylaşalım;

  • Öncelikle hangi konu ile ilgili yazı yazıyor iseniz tüm araştırmaları etkili bir şekilde tamamlamalısınız. Yani kullanıcı yazınızı okuduktan sonra başka bir yazıyı okumaya gerek duymamalıdır.
  • Seo uyumlu makale yazımı sırasında akıcılığa, anlam birliğine ve yazının biçimsel açıdan tutarlı olmasına özen göstermelisiniz. Yazım kuralları konusunda zaten kusursuz olmalısınız buna değinmek aslında seo uyumlu makaleye hakarettir.
  • Özgün görseller seo başlığı ile birleştirilmeli ve ortaya güzel bir tablo çıkmalıdır.
  • Anahtar kelimeler alt başlık başta olmak üzere eşit bir şekilde %1-3 oranında kullanılmalıdır.

Seo uyumlu makalelerimizi oluştururken dikkat ettiğimiz hususlardan sadece bazıları bunlardır. Bunun dışında işlem sadece Seo uyumlu makale yazımı ile bitmemektedir. Yazının siteye doğru bir şekilde girilmesi de önemlidir. Odak anahtar kelime olarak sadece aynı başlıktan bir kez kullanabileceğinizi unutmayınız ve etiketlere dikkat etmelisiniz. Daha önce kullandığınız bir etiket ile ilgili yazı yazarsanız Google yeni yazınızı değil ilk başta girmiş olduğunuz etiketi bulabilir. Bu yüzden editörlük işinden anlamıyorsanız, en azından sistemi öğrene kadar işi profesyonellere devredebilirsiniz.

Seo Uyumlu Makale Yazımı Ne Kadardır?

Seo uyumlu makale yazımı konusunda hizmet sunan birçok firma bulunmaktadır ek olarak bu işi freelance yapan yazarlarda vardır. Her çalışmanın aynı düzeyde olmadığını söylemek isteriz, bazı sektörler vardır ki hem rekabet yüksektir hem de içeriklerin oluşturulması zaman alabilir. Bu açıdan fiyatlar değişebilir, Seo uyumlu makale konusunda yıllardır hizmet sunan firmamız ise bu alanda kampanya yapmıştır. 10 adet seo uyumlu makaleyi sadece 60 TL ye sizlere ulaştırıyoruz ancak bu kampanyamız sürekli değildir, bu açıdan ilerleyen zamanlarda fiyatlarımızda değişikler olabilir. Seo uyumlu makale konusunda daha detaylı bilgi almak için Whatsapp ve iletişim formundan bizlere ulaşabilirsiniz. Gelin hep beraber Google sıralamanızı üst zirveye taşıyalım.

] }
seomakalecim.com

Profesyonel Seo Uyumlu Makaleleri Kullanıcı Odaklı Bir Şekilde Hazırlayan Ve Binlerce Başarılı Referansı İle Hizmetlerine Devam Eden Seomakalecim.com Gururla Sunar.