Hazır Makale Satın Al

Hazır Makale Satın Al

Makaleler insanların bilgilenmesi ve tanıtım yapılması açısından oldukça önemlidir. Kurallarına uygun, dili sade ve seo açısından tam donanımlı makaleler sizleri arama motorlarında üst sıralara taşır. Pazarlama sektöründen tutunda blog sitelerine kadar birçok alanda seo uyumlu makaleler marka değerinizi yükseltir. Hazır makale satın al hizmetlerinden yararlanarak sitenizin içeriklerini biran önce tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz makaleleri hazır olarak satın alıp, daha sonra belli aralıklarla sitenize girebilirsiniz. Google düzenli olarak içerik girişi sağlayan siteleri her zaman üst sıralara taşımaktadır, sizlerde bu avantajlı paketlerden yararlanabilirsiniz.

Web siteniz yeni ise ilk başlarda hangi tür içerik yüklerseniz yükleyin ilk sıralarda yer alamazsınız çünkü daha donanımlı siteler bu açıdan bir adım öndedir. Kuyruklu anahtar kelimeli içerikler ekleyerek ve ardından Backlink çalışması yaparak kısa dönemli üst sıralarda yer alabilirsiniz. Backlink üst sıralara çıkmak için önemlidir ancak geçici bir etkiye sahiptir. İçerikler ise her zaman kalıcı bir etki yapar ancak sürekli güncellemeler ile desteklerseniz. Hazır makale satın al hizmeti satın alırken yeni bir site için ilk başlarda diğerlerine göre daha değersiz anahtar kelimeleri kullanmalısınız. İlerleyen süreçlerde siteniz daha da oturacağı için sizler için önemli olan anahtar kelimeleri sona bırakmalısınız. Hazır içeriklerin sitenize faydaları ise şu şekildedir;

 • Düzenli makale girişi nedeniyle kolay indeksleme
 • İçerik girişinde süreklilik sağlama
 • Marka değerinizi yükseltme
 • Google ve kullanıcı gözünde otoriter web sitesi olma
 • Gelir düzeyinde belirgin artış
 • Daha fazla üye ve takipçi kazanma
 • Adsense reklam gelirinde artış

Seo Uyumlu Makaleler Hangi Özellikleri Kapsıyor?

Seo uyumlu makaleler sadece Google gibi arama motorları için hazırlanmış yazılar değildir. Seo boyutu önemli olmak ile beraber kullanıcı deneyimini ön plana çıkartan içeriklerde büyük önem arz ediyor. Seo uyumlu makale ile birinci sıraya gelebilirsiniz ancak sürekli birinci sırada kalmak için kullanıcıların o içerikle birlikte tüm istediklerini yazınızdan alması gerekmektedir. Eğer kullanıcı sizin sitenizdeki içeriğe girdikten sonra farklı siteleri de ziyaret etme gereksinimi duyuyorsa içeriğiniz kullanıcı deneyimi açısından yetersizdir. Seo uyumlu makalelerimizde bulunan bazı özellikler şu şekilde listelenebilir;

 • %100 özgünlük
 • Optimal düzeyde anahtar kelime yoğunluğu
 • Odak anahtar kelime dışında yardımcı anahtar kelimelerin kullanımı
 • Kullanıcıların o konuyla ilgili daha önce aradığı soruların cevapları
 • Yazılacak olan içerikle ilgili Google da ilk 3 te yer alan sitelerin analiz edilmesi, hangi kelimelerden trafik aldığının belirlenmesi ve makale içerisinde bu kelimelerin kullanımı
 • Profesyonel görsel kullanımı
 • Kullanıcı odaklı yazılar
 • Gereksiz sözcük ve cümle kullanımından uzak bilgi ağırlıklı yazılar

Seo Makalecim Olarak Neler Yapıyoruz?

Seo uyumlu içerik satın al hizmetlerimizden yararlanmaya karar verdiyseniz, içeriğinizin profesyonel bir şekilde hazırlanması adına araştırma işlemine başlıyoruz. İlk olarak anahtar kelimenin potansiyeline ve rakiplerin içeriklerini inceliyoruz. Rakibin içeriğinden daha iyi bir içerik ortaya koyarak sizleri üst sıralara taşımak en önemli hedeflerimiz arasında yer alıyor. Ahrefs programı aracılığı ile rakiplerinizin makalesine kaç kişinin tıkladığını ve hangi kelimelerden trafik aldığını belirleyerek makale içerisinde bu kelimeleri belli bir yoğunlukta kullanıyoruz. Örnek olarak aşağıda bu makalenin Ahrefs analizini paylaştık, hangi kelimelerden trafik geldiğini görebilir ve işin mantığını daha kolay anlayabilirsiniz.

Örnekte Bu yazının hangi anahtar kelimelerden trafik aldığı ve anahtar kelimelerin aylık ne kadar Google ve diğer arama motorlarında arandığını göstermektedir.

Hazır Makale Satın Al Hizmetinden Nasıl Yararlanabiliriz?

Hazır makaleler genel olarak acil içerikler kategorisinde yer almaktadır, blog siteleri için birçok kişi hazır makale hizmetinden yararlanmaktadır. Firmamız hazır makaleleri seo odaklı yazmaktadır yani arama motorlarında biri anahtar kelimeyi tıklarsa ilk sıralarda yer alabilirsiniz. Hazır makale satın al hizmeti dışında bizzat anahtar kelimeler göndererek de bizden makale hizmeti alabilirsiniz. İnternet ortamı artık o kadar gelişti ki herkes ihtiyacı olduğunda arama motorlarını kullanmaktadır. Arama motorlarında anahtar kelime bazında eğer üst sıralarda olabilirseniz marka değeriniz artabilir.

Sadece 20 Tane Seo Uyumlu Makale Girişi İle Yakalanan Başarı

100 Adet İçerik Girilmiş Yukarıdaki Web Sitenin Devamı

Firmamız seo uyumlu makale konusunda birçok kuruma hizmet sunmaktadır, bizlere ulaşarak harika fırsatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Bizzat referanslarımızı kanıtlayarak makale konusundaki başarılarımızı sizlere ispat edebiliriz. Ek olarak da referanslarımızla da görüşme sağlayabiliriz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yoğun hazır makale talebi geldiği için bizler 24 saat içerisinde istediğiniz anahtar kelimelere göre makaleleri hazırlıyoruz. Normal hazır makaleler de menü kısmında bulunmaktadır.

Whatsapp ya da normal olarak bizlerle iletişime geçerek sitenizin ve çıkmak istediğiniz anahtar kelimeleri bize göndermeniz yeterli olacaktır. Profesyonel içerik yazarlarımız tarafından hazırlanan ve editör kontrolünden geçen makaleler size 24 saat içerisinde teslim edilir.

Web siteniz için içerik yazdıracaksanız, kelimenin zorluğu en kritik noktadır. Daha önce hiç yazılmamış bir anahtar kelime ise standart bir makale sizlerin rahatlıkla ilk sayfalarda çıkmasını sağlar. Ancak rakiplerin fazla olduğu kelimelerde siz en iyi içeriği üretmeli ve kullanıcıların o konu ile sormuş olduğu tüm sorulara cevap vermelisiniz. İşte o zaman üst sıralarda çıkmak daha da kolaylaşır.

Profesyonel SEO uyumlu makale ücreti 100 kelime 8 TL' dir. Semantik SEO uyumlu makale ücreti ise 100 kelime 15 TL'dir. 200 TL ve üzeri makale siparişi geçen tüm herkese %10 indirim 2023 yılına kadar devam edecektir.

Standart seo uyumlu makale tek anahtar kelime odaklı yazılır, profesyonelde ise ek olarak rakip analizi sonucu ortaya çıkan anahtar kelimelere de yer verilir. Ek olarak profesyonel seo uyumlu içerik yazarları genelde 4 5 yıllık bir deneyime sahip iken standart yazarlar ortalama 1 2 yıllık deneyime sahiptir.

seomakalecim.com

Profesyonel Seo Uyumlu Makaleleri Kullanıcı Odaklı Bir Şekilde Hazırlayan Ve Binlerce Başarılı Referansı İle Hizmetlerine Devam Eden Seomakalecim.com Gururla Sunar.

Yorumlar kapalı.