Seo Uyumlu Makale Örneği

Seo Uyumlu Makale Örneği

Seo Uyumlu Makale Örneği

Seo uyumlu makale yazmaya karar verdiyseniz ilk başta makale yazarken dikkat etmeniz gereken özellikleri bilmeniz gerekmektedir. Seo uyumlu makale örneği ile aslında olay kafanıza tamamen yatacaktır. Hangi alanda yazarsanız yazın, seo uyumlu makalelerin aslında mantığı aynıdır. Önemli olan elbette ki işin seo boyutuna dikkat etmek ancak kullanıcıların severek okuyacağı içerikler oluşturmak en önemli hedefiniz olmalıdır. Yani siz kendinizin bile okumayacağı bir yazıyı başkalarının okumasını beklememelisiniz.

Seo Uyumlu Makale Örneği İle Analiz Yapmak

Seo uyumlu makale yazma konusunda ilk olarak başlığınızı belirlemelisiniz. Başlık belli olduktan sonra ise detaylı bir araştırma yapmalı, konuyu kendi düşüncelerinizle yeniden yaratmalısınız. Yani içerik kesinlikle özgün olmak zorundadır. Makalenin girişi, gelişmesi ve sonuç bölümleri olmalıdır. Yani ilk başta dikkat çekici ve konudan haberdar eden bir giriş ile başlayıp daha sonrasında ise konunun detaylarını anlatmalı ve makaleyi bir sonuca bağlamalısınız. Seo uyumlu makale örneği yazımızın son kısmında olacak, bağlantılara tıklayarak 3 farklı makaleyi inceleyebilirsiniz. Seo uyumlu içerik yazarken dikkat etmeniz gereken bazı hususlara değinelim.

  • Başlığınız anahtar kelime içermeli ya da başlık aynen anahtar kelime olarak kullanmalıdır. Bunu seçmek için yazdığınız veya yazacağınız makale başlıklarına odaklanmalısınız. Bir anahtar kelimeyi sitenizde sadece 1 kez kullanmanızı öneririz. O yüzden başlık aynen anahtar kelime olursa sizin için daha avantajlı olabilir.
  • Anahtar kelime oranı %1 ile %3 arasında olmalıdır. Yani 300 kelimelik bir makale için 3 anahtar kelime kullanımı yeterli olacaktır. Anahtar kelimeyi yazının başında ve sonunda geçirmeyi unutmayın.
  • Seo uyumlu makalelerde paragraflar kısa olmalı, 80-100 kelimeyi geçmemelisiniz. Genelde kısa paragraflı ve madde imgelerin olduğu makaleler daha fazla okunmaktadır.
  • Seo uyumlu makalede en az 1 adet görsel kullanmalı ve görsel açıklaması içerisinde anahtar kelimeyi geçirmelisiniz.
  • Meta açıklaması 160 karakter olmalı ve anahtar kelime içermelidir.

Şimdi Seo Uyumlu Makale Örneklerini İnceleyelim

300 kelimelik seo uyumlu makale ile 500 kelimelik seo uyumlu makale arasında aslında çok büyük bir fark yoktur. Sadece anahtar kelimenizi bir tık artırmalısınız. Yani kelime sayısına göre makaleleri örneklendirmeyeceğiz. Kelime sayısı fazla olduğu için yazınız ön plana çıkmaz önemli olan kısa ve öz bir anlatım oluşturup, bilgiyi uzatmadan kullanıcıya sunmaktır. Seo uyumlu makale örneği için aşağıdaki bağlantılara tıklayarak makaleleri tek tek analiz edebilirsiniz.

  1. MAKALE ÖRNEĞİ
  2. MAKALE ÖRNEĞİ
  3. MAKALE ÖRNEĞİ

] }
seomakalecim.com

Profesyonel Seo Uyumlu Makaleleri Kullanıcı Odaklı Bir Şekilde Hazırlayan Ve Binlerce Başarılı Referansı İle Hizmetlerine Devam Eden Seomakalecim.com Gururla Sunar.