İçerik Siparişi

İçerik Siparişi

İçerik Siparişi

Web sitelerinin arama motorlarında üst düzeyde bir performans sergilemesi için içerikler hayati derecede önemlidir. İçerik, kullanıcılara sunmuş olduğunuz yazılı, görsel, video ve grafik gibi tüm dokümanlara verilen bir addır. Profesyonel olarak içerikler paylaşarak arama motorlarında markalaşabilir ve daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. İçerik siparişi konusunda 5 yıldır sektörde olan bizler tüm beklentilerinizi karşılayarak hizmetlerimizi sunacağız.

Makale siparişi konusunda ilk olarak sitenizi ya da projenizi iyi bir şekilde tanımlamalısınız. Neden içerik ihtiyacınız var? Daha fazla kullanıcıya ulaşmak için mi yoksa markalaşmak için mi? İşte hedeflerinizi net bir şekilde belirledikten sonra hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek düzeyde içerikler satın almalısınız. Örneğin bir blog siteniz var ise kullanıcıların merak edip okuyabileceği yazılar paylaşmalısınız.

İçerik Siparişi Ver! Arama Motorlarında Üst Sıralara Oyna

Google da artık her gün binlerce site yerini almaktadır yani artık rakipleriniz sürekli olarak artacaktır. Hal böyle olunca hem seo odaklı hem de kullanıcı deneyimine önem veren içeriklerin değeri artmaktadır. Google sizi ilk sayfaya taşıması için kullanıcılara unutulmaz bir deneyim yaşatmalısınız çünkü kullanıcı sitenizi beğenip tekrar gelir ise işte o zaman arama motorlarında kalıcı olarak üst sıralarda yer alabilirsiniz. İçerik hizmeti konusunda profesyonel yazarlarla çalıştığımız için kaliteli ve merak uyandıran yazılar hazırlamaktayız. Ek olarak editörlük hizmeti ile birlikte makaleleri seo kurallarına uygun bir şekilde web sitenize ücretsiz bir şekilde eklemekteyiz. Kaliteli içerikler web sitenize ne kadar?

 • Arama motorlarında yazılarınız kısa sürede indekslenir.
 • Daha fazla kullanıcı web sitenizi ziyaret eder.
 • Arama motorlarında sıralamanız artar ve rakiplerinizi geride bırakmanızı sağlar.
 • Gelir kaynaklarınızı artırır.
 • Sitenizin marka değerini artırır.( En önemlisi bu aslında)

İçerik Siparişi Fiyatları

İçerik yazarlarımız 2 farklı kategoride çalışmaktadır. Standart ve profesyonel olarak fiyatlarda değişiklik göstermektedir. Aradaki yazarların kalitesi ve deneyimidir. Kusursuz bir yazı istiyorsanız, kesinlikle profesyonel yazarlarımızı öneririz. Fiyatlar ise şu şekildedir.

 • Standart 100 Kelime İçerik: 3 TL
 • Profesyonel 100 Kelime İçerik: 4 TL
 • Standart 200 Kelime İçerik: 6 TL
 • Profesyonel 200 Kelime İçerik: 8 TL
 • Standart 300 Kelime İçerik: 9 TL
 • Profesyonel 300 Kelime İçerik: 12 TL

Profesyonel semantik seo uyumlu içerikler satın almak içinde bizlerle iletişime geçebilirsiniz. İçerik siparişi veren müşterilerimize özel indirimler uygulayacağımızı da belirtmek istiyoruz.

] }
seomakalecim.com

Profesyonel Seo Uyumlu Makaleleri Kullanıcı Odaklı Bir Şekilde Hazırlayan Ve Binlerce Başarılı Referansı İle Hizmetlerine Devam Eden Seomakalecim.com Gururla Sunar.