Seo Uyumlu Makale Kaç Kelime Olmalı

Seo Uyumlu Makale Kaç Kelime Olmalı

Seo Uyumlu Makale Kaç Kelime Olmalı

Seo uyumlu makaleler sayesinde artık sizlerde arama motorlarında kolaylıkla üst sıralarda yer alabilirsiniz. Elbette ki bazı sektörlerde üst sıralara çıkmak kolay olmaz ancak titiz bir şekilde çalışma yapılır ve sitenizin seo puanı artarsa kolaylıkla 1.sayfada yer alabilirsiniz. Seo uyumlu makale kaç kelime olmalı öncelikle şunu söylemeliyiz; seo uyumlu makalede elbette ki bir kelime sınırı vardır ancak metnin uzunluğunun artması ile sizlerin üst sıralarda yer alması gibi bir durum söz konusu olmayacaktır.

Seo uyumlu makaleler belli başlı seo program ve eklentilerine göre en az 300 kelime olmalıdır. Başlığı saymamak koşulu ile metniniz en az 300 kelime olacak ve bunun altında ise eklenti sizlere iyileştirmeniz gerektiğini söylemektedir. Seo uyumlu makale kaç kelime olmalı sorusuna şu şekilde cevap vermek istiyoruz. Sizlerin çalışması ve rakipleriniz ne kadar profesyonel çalıştıysa sizlerde en az onlar kadar kaliteli içerikler üretmelisiniz. Konunun yapısı zor olabilir, aynı şekilde kolayda olabilir bu gibi durumlarda kelime sayısını yazının akışına göre belirlemelisiniz. Bazı sektörler vardır ki lafı dönüp dolaştırıp aynı yere getirirsiniz, işte bu tarz makaleler 200 kelime olabilir ancak profesyonel bir şekilde konunun tüm kısmını ele almak istiyorsanız 400 ile 500 kelime arası makaleleri önermekteyiz.

Seo Uyumlu Makale Kaç Kelime Olmalı

Seo Uyumlu Makale Kaç Kelime Olmalı Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Seo uyumlu makalelerin kelime sayısının 300 ile 500 arasında değişmesi normaldir. Özellikle bazı kullanıcılarımızdan gelen bir soruyu cevaplamak istiyoruz. 3000 kelimelik bir makale yazarsam ilk sayfada olur muyum? Arkadaşlar öncelikle şunu söylemeliyiz, Google kelime sayısına çok fazla dikkat etmez, Google için önemli olan internet kullanıcısının yazıdan ne kadar memnun ayrıldığıdır. Eğer kullanıcılar yazıya tıklayıp, hemen çıkmıyorsa içeriğiniz 200 kelime bile olsa ilk sayfada yer alabilir. Seo uyumlu makale kaç kelime olmalı sorusunu cevapladıktan sonra dikkat etmemiz gereken diğer hususlara kısaca göz atalım;

  • En iyi kuyruklu anahtar kelimenin seçilmesi
  • Anahtar kelimelerin yoğunluk olarak iyi bir şekilde ayarlanması(%1-3)
  • Alt başlık ve maddelemelerin kullanılması
  • Anahtar kelimenin Meta açıklamasında ve Alt başlıkta ek almadan ye alması
  • H1 ve H2 başlık kullanımı
  • Uzun cümle ve paragrafların metinden çıkarılması

Firmamız seo uyumlu makale konusunda yıllardır hizmetler sunmaktadır. Alanında 1 numara olan ve her sektöre yönelik makale üreten yazarlarımız sizlerin içeriklerini büyük bir istekle beklemektedir. Ücretsiz olarak seo uyumlu makale konusunda fikir alabilir, sitenizi bizlere inceletebilirsiniz. Seo uyumlu makale fiyatları konusunda kampanyamız halen devam etmektedir. Daha detaylı bilgi almak için whatsapp ya da mail adreslerimizi kullanabilirsiniz.

] }
seomakalecim.com

Profesyonel Seo Uyumlu Makaleleri Kullanıcı Odaklı Bir Şekilde Hazırlayan Ve Binlerce Başarılı Referansı İle Hizmetlerine Devam Eden Seomakalecim.com Gururla Sunar.